Pvc yer döşeme
  • Register

Pvc yer döşeme

Pvc yer döşeme Günümüzde en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır,mekanların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Genel anlamda döşeme boş alanları kapatma manasında kullanılmaktadır. Her alanda kullanılabilen pvc yer döşemeleri üstün teknolojik özelliklerle bezenmiş olup her mekana uygun olma özelliği ile de tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlıklı ürünler kategorisinde yer alan zemin kaplamaları okullarda ve hastanelerde rahatlıkla kullanılabilir özellikte yapılmış malzemelerden oluşmaktadır.  

Farklı renk ve tasarımlar oluşturabileceğiniz bir yapıda olması sebebi ile her mekanda rahatlıkla tercih edilebilir. insan trafiğinin yoğun olduğu okul ve hastane gibi mekanlarda   çift katman şeklinde uygulanarak daha dayanıklı hale getirilmektedir.

Hijyen özelliği ile dikkat çeken zemin kaplamaları Anaokulları ,Hastane gibi mekanlarda  rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklarınızın hijyen noktasında rahatça oynayabildiği ve düştüğünde ise yumuşak yapısı ile hasar bırakmayan malzemeler ile gönül rahatlığı içinde seyredebilirsiniz.

Birçok çeşidi bulunan ürünlerin ,Yanmaz özellikte olan yangın esnasında zehirli gaz üretmediği için iş yerlerinin yağ ile ilgili alanlarında kolaylıkla kullanılabilir,  Pvc döşemeleri neredeyse en çok rağbet gösterilen ürün olma özelliği de kazanmıştır,Bu konuda titiz davranan iş yeri sahiplerinin kesinlikle tercihlerini bu yönde değiştirmelidirler. Kaymaz özellikli yapısı sayesinde merdivenleri kolaylıkla çıkabilir ve düşme riskinizi de ortadan kaldırmış olursunuz.

 

 

 

Firma Ekle firma ekle