Kocaeli pvc zemin kaplama
  • Register

Kocaeli pvc zemin kaplama

Kocaeli Pvc zemin kaplama,iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasından dolayı Okul, Hastane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri ve buna benzer trafiği yoğun olan mekanlara eşsiz renk desenlerinin yanı sıra bakımı ve temizliğinin pratik olması bu zemin kaplama gurupları yoğun talep görmektedir. Üzerindeki filim 0.15, 0.50 ve 0.70 mikron filim tabakası mevcut olup zengin bir renk ve desen seçeneğine sahiptir.

 Pvc yer kaplama uygun fiyatlı ve estetik görünümlüdür hem de pek çok avantajları bulunmaktadır, temizliği oldukça basittir. Böylelikle PVC zemin kaplama yaptırdığınız mekanların temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Temizlik kısa süreceği için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz,Bir diğer özelliği ise anti statik oluşudur. İnsan vücudunda bile durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik elektrikli hassas çalışan cihazları etkileyebilmektedir. Bu sebeple laboratuvar fabrika gibi elektrikli cihazların fazla olduğu mekanlarda da uygulanır.

PVC zemin kaplama Anti bakteriyeldir. Bundan dolayı yüzeyinde hiçbir canlı organizma yaşayamaz. Bu yüzden Hastane ,okul ve kreşlerde oldukça yaygındır,Oldukça hijyenik olduğu için özellikle hastanelerde de PVC zemin kaplama tercih edilmektedir. Okul PVC zemin kaplama homojen ve heterojen zemin kaplama olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplama yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. Cilaya gerek duyulmaz ve katmanlar halindedir. Homojen zemin kaplama ise her yerinde aynı özelliği gösterir ; Aşınma dayanımı oldukça iyidir, Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılır,oldukça hesaplıdır. Bütçenizi sarsmadan dilediğiniz mekanlara uygulatabilirsiniz.

Firma Ekle firma ekle