Juteks Gamrat Agate Serisi
  • Register

Epoksi

Epoksi 

Epoksi Endüstriyel Poliüretan Zemin Sıklıkla spor salonlarında ve endüstriyel  zeminlerde kullanılan ve bir tek parça, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilen kaplama çeşididir. Toz tutmaz, kolay temizlenebilir. Parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. Tozlu ortamlar için tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplamadır.  Dışta ve içte uygulanan bu kaplama türü güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Epoksi kaplama Matlaşmaz ve çatlama, kuruyarak aşınma gibi deformasyonlara dayanıklıdır. Kaplanacak zemin yüzeyi kuru ve temiz  Kirli yüzeyler vakumlu hava ya da ılık su ile temizlenmelidir. Zemin yüzeyi tamamen kuru olmalıdır.Epoksi kaplama Zemin yüzeyi hazır hale geldikten sonra kaplama uygulamasına başlanabilir. Kaplama püskürtme yöntemi ya da serme yöntemleri ile yapılabilir, Uygulama sonrası kullanılan aletler özel bir karışım ile yıkanmaktadır. Kaplama kimyasal bileşenlerden hazırlanmış olduğu için ele veya vücudun herhangi bir yerine bulaşmış ise suyla ya da alkol ile temizlenmelidir. Kullanım Alanları: Epoksi kaplama Estetik, hijyenik, kaymaz, çabuk temizlenebilen oyun (basketbol,hentbol, vb.) alanlarında ·Epoksi kaplama Renk çeşitliliği ile görsel etki istenen yerlerde yüzme havuzları çevresinde · Toz tutmayan yüzeyler oluşturan bu kaplama türü aynı zamanda ses kesmeye de yarar ·Zeminde kullanılacak renk farkları ile tozun birikebileceği yerler kontrol edilebilir Epoksi kaplama· Dekoratif ve dayanıklıdır, bakıma gereksinimi azdır spor, endüstriyel, vb. alanlarda kullanılabilir. Avantajları  Püskürtme ya da hazır halde yere serilme şeklinde kaplanabilir ·Epoksi kaplama Aşınmaya karşı yüksek dayanım, esneklik ve kaymaz yüzeyler Epoksi · Ultraviole ışınlara karşı dayanıklıdır çatlamaz, matlaşmaz · 90 C ve - 30 C sıcaklığa kadar dayanabilir · Kaplandıktan sonra yerinden oynamaz Yapıların içinde ya da dışarıda kullanılabilir · Toz tutmayan bir kaplamadır .

pvc-yer-kaplama

Pvc yer kaplama ,Yenilikçi Tasarım Mükemmel dayanıklılık ve yaşam döngü maliyetleri sunan canlı ve zarif, yönsüz desen kaliteli ürün serileriyle uyumlu renklerde, güvenli, kaydırmazlık, dayanıklılık ve ses azaltma özelliklerine sahip şık ve Avrupa birliğinde özel olarak üretilen pvc esaslı bir Pvc zemin kaplama ürünüdür.

 Yoğun kullanım alanlarında tercih edilen malzemeler kaymaz özelliği ile de mekanlara sağlamlık katmakta İç mekan tasarımında kullanılan Pvc yer kaplama, sağlıklı bir ortam arayanların tercih edebileceği kaplama çeşididir. Doğadan izler taşıyan koleksiyonlarla beraber loş ortamlı ahşap tasarımlara renk katan eşsiz tasarımlar hem şıklık hem de zarafet yarışına girmiş durumdalar. Sadece gri tonlarının olmadığı renk seçenekleri arasında cıvıl cıvıl renkler de bulunmaktadır. Bununla birlikte ortamda zıtlıklarla birlikte farklılık oluşturulması vazgeçilmez olmaktadır.

Spor Pvc zemin kaplama

Spor Akustik Pvc zemin kaplama kullanıcıların fitness merkezlerinde yaşadığı olumlu deneyim, spor sınıflarının çeşitlilik ve kalitesinden oda tasarımlarına, antrenörlerin ve egzersiz yapan diğer kişilerin gayretine kadar her şeyi kapsamaktadır. Özfloor yapı , hangi fiziksel aktiviteyle ilgileniyor olurlarsa olsunlar, kişilerin güvenliğini,konforunu ve memnuniyetini arttırmak için spor zeminleri tasarlamaktadır.

Kapalı spor salonu aktiviteleri (Ticari alan zeminleri (mağaza, ofis, kreş, okul, oyun alanları, fittness clup basketbol, voleybol, hentbol vs... ) için üretilmiş profesyonel spor zemin kaplama malzemesidir. 4mm ve 8 mm kalınlığında olması; akustik amaçlı kullanım avantajı mevcuttur.Düz ve net renklere sahiptir.Tamamen hijyenik sağlıklı bir ortam sağlar. 

Esnek ve yumuşak dokusu ile performansı daha da yüksek seviyelere çıkartan, daha az yorup, diz kapaklara ve iskelet sistemine darbeleri daha az ileten pvc zemin çözümleri, eklem ve yan bağların zarar görmesine de büyük ölçüde engel olur. Voleybol, basketbol sahaları ve tenis kortları başta olmak üzere her türlü spor alanının zemini için en uygun seçimi oluşturan bu uygulamalar rengarenk ve estetik dokusu ile en kusursuz ve başarılı sonuçları veren zemin çözümleridir. Kolay uygulanabilen özelliği, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, sürtünmelerden etkilenmeyen duruşu ile de ayrıca tercih sebebi ve önceliği taşır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime gecebilirsiniz. 

Epoksi kaplama

Beefloor wood

Beefloor wood

Firma Ekle firma ekle