ANASAYFA

Şahser Zemin Kaplamaları

1987 yılında zemin kaplamaları uygulaması hizmeti ile başlayan firmamız, 2001 yılından itibaren malzeme ve uygulama hizmeti vermeye devam etmiştir. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren firmamız kayde değer referanslar elde etmiştir. Zemin Kaplamalarında PVC, EPOKSİ, HALI, LAMİNE, LAMİNAT ve ithalatına başladığımız. 

Uzman Olduğumuz Alanlar 

Hastaneler, Okullar, Öğrenci yurtları, İşyerleri, Fabrika Ve Ofis Alanları ve bunun yanın da Tersaneler bölgesin de bulunan yeni inşa GEMİLERİNİN VERİTAS SERTİFİKALI PVC ZEMİN KAPLAMA VE YANMAZ HALI SATIŞ, MONTAJI nı profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zaman da Antibakteriyel, Homojen pvc kaplama Antistatik Heterojen Pvc Zemin Kaplama malzemeleri ithalatına başlamış bulunmaktayız. Bu malzemelere ait yaklaşık 50.000 m2 stoğumuzla müşterilerimize geniş renk seceneğiyle hizmet vermekteyiz.

 

Pvc Zemin Kaplama

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni iş alanları daha da artmış, çok sayıda gerek devlet binası olsun, gerek özel sektör olsun çok sayıda yerler açılmıştır. Açılan bu yerlerin iç dekorasyon ve malzemeleri eskiye nazaran yenilenmiş, iç mekanda daha kullanışlı ve daha görsel malzemeler kullanılmıştır. Bunlardan biri olan Sertifikalı yanmaz pvc zemin kaplama olarak piyasa da kullanılmıştır. 

. Devamı..

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplamaları kendi araların da türlere ayrılmaktadır. Epoksi , yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve dayanımlı bir yüzey haline getirir. Kaplanan yüzeyi yarı pürüzlü veya tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır. Epoksi zemin kaplama dökme tabir edilen bir uygulama türüdür. Epoksi zemin kaplama genelde ağır trafik yüküne maruz kalan alanlarda ve çukurlaşmış bozuk zeminlerde tercih edilen bir epoksi zemin kaplama çeşididir. Tüm elementlere, hava şartlarına, yoğun ağır trafiğe aşınma ve sürtünmeye yüksek mukavemeti vardır. Dolayısıyla Epoksi mortar zemin kaplama endüstriyel üst düzey bir epoksi kaplamasıdır. Devamı..

Yanmaz Sertifikalı Halı

Yanmaz sertifikalı halı uygulamalarımız yanmaz sertifikaya sahip ürünler olup kullanım alanları oldukça geniştir her hangi bir yangın da parlamaz alev almaz ve zehirli duman çıkarmaz Yanmaz sertifikalı halı Alev alma ve yanmaya karşı dirençli akustik halı çeşitleri muhteşem bir ses yutumu ile gürültülü ortamlarda zemine döşenerek ses yalıtımını sağlayan alternatif seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle ayak seslerinden topuklu ayakkabıların çıkaracakları yüksek ses veya uygulama alanlarında herhangi bir nesnenin çarpması düşmesi veya farklı bir yere çekilmesi esnasında çıkan sesleri mümkün mertebe keserek dışarı çıkmasını engelleyen akustik halı çeşitleri ticari zemin kaplama malzemeleri arasında karo halılar olarak bilinen akustik halılar muhteşem bir ses yutumu sağladığı gibi görünüm açısından da mekana estetiklik ve şıklık kazandıracaktır. Gemi,Otel, Uçak gibi yanmaz özelliğe sahip halı desenleri ve fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.. Devamı..

Zemin Tesviye Şapı

Zemin tesviye şapı pvc, Halı, Parke uygulanacak alanların zeminde şık durması amacı ile uygulanan tesviye betonu. Devamı..
  • Register

Mineflo

article 2

Mineflo zemin kaplama özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu emin kaplamaların görünüşü ahşap parke gibidir. Bu sebeple estetik bir görünümleri vardır. Mineflo kaplamalar eğer düğün bir şekilde zemine kaplaması yapılırsa su ve nem gibi olumsuzluklardan etkilenmez. Eğer zemine düzgün yapışmazsa nemli ortamlardan ve sudan etkilenir ve kokmaya başlar. Kısa sürede de deforme olur. Böylece istediğiniz randımanı alamazsınız,Günümüzde yeni moda zemin kaplamaları daha çok tercih edilse de özellikle işletmelerde mineflo zeminler daha çok tercih edilmektedir.

Mineflo zemin uygulaması da oldukça basittir,Özel tutkalı yardımı ile uygulanmak istenen yüzeye yapıştırılmaktadır, Bu malzemede PVC zemin kaplama olarak geçmektedir. Mineflo zemin kaplama ahşap veya taş görünümünde olabilmektedir. Görüntüleri uygulandıkları mekana estetik bir hava katar.

Zemin kaplamalar uygun fiyatları sebebiyle de günümüzde hala tercih edilmektedir. Uygun fiyatına rağmen düzgün bir şekilde uygulandığında uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama fiyatlarına bakıldığında mineflo çok daha uygundur. Bu sebeple ev ve ofis gibi iç mekanlarda hala tercih edilmektedir. Mineflo çeşitleri desenleri önceleri çok kısıtlıyken günümüzde modern desen ve renklerde pek çok mineflo modeli bulmak mümkündür ürünlerin uygulaması da oldukça basittir. Özel Yapıştırıcı sürülerek zemine uygulanır. Birbirinden güzel desenleri sayesinde uyguladığınız ortama estetik bir hava katacaktırzemin kaplama uygun fiyatları nedeniyle günümüzde hala tercih sebebidir.  oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple hala popülerliğini korumakta ev ve ofis gibi iç mekanlarda tercih edilmektedir.zemin kaplama diğer kaplama türlerinden çok daha uygun fiyatlıdır ve kaplaması düzgün yapıldığı zaman hiçbir sorun yaşamadan senelerce kullanılmaktadır. Mineflo modelleri ilk zamanlar sadece ahşap ve taş görünümlü olanlardan oluşuyordu. Fakat günümüzde dilediğiniz renk ve desenlerde uygulatacağınız mekana uygun çeşitlerini bulabilirsiniz. Herhangi bir yerden satın alacağınız mineflo zemin kaplamaların malzemesinin ve işçiliğinin kaliteli olması oldukça önemlidir.

Mineflo hakkında bilgi alabilirsiniz...

Firma Ekle firma ekle